Test Test

Uued tooted 2019

           

Premium Ruby Red, A.Le Coq

Hele lager-tüüpi õlu. Kangus: 4,5%. A. Le Coq Premium Ruby Red on kerge ja värske maitsega hele õlu, mille pruulimisel kasutatud punased linnased annavad õllele punaka merevaiguvärvi ja tihke vahu. 

Mõrusus 17 IBU • Värvus 21 EBC • Virde tihedus 10,3%P

Pakend 0,5 L purk 

            
Brewer`s Collection White IPA, A.Le Coq

Wheat India Pale Ale. Kangus: 5,2%. A. Le Coqi White IPA on tugeva humala ja puuviljase tsitruse noodiga nisuõlu, mille pruulimiseks on kasutatud Ekuanoti, Chinooki, Magnumi ja Cascade’i humalaid. 

Mõrusus 40 IBU • Värvus 8 EBC • Virde tihedus 13,4%P
Pakend 0,5 L purk

               

A.Le Coq Premium alkoholivaba isotooniline nisuõlu

Kangus 0%. A. Le Coq Premium alkoholivaba nisuõlu on saksapärane nisuõlu, millest on vaakumdestillatsiooni meetodil eemaldatud alkohol. Kuigi alkohol on välja võetud, on õlu oma maitseomadustelt jäänud sarnaseks traditsioonilisele nisuõllele. Seetõttu on see hea valik neile, kes on otsustanud vähendada oma alkoholitarbimist, kuid ei soovi piirduda vaid vee ja karastusjookidega. Tegemist on naturaalselt kääritatud joogiga, milles on ainult looduslikud koostisosad ja kuhu pole lisatud suhkrut.

A. Le Coq Premium alkoholivaba nisuõlu on ainulaadne oma isotooniliste omaduste poolest. Isotoonilised on need joogid, mille osmolaarsus ehk organismi imendumise kiirus on sarnane inimese vereplasmale. Alkoholivaba nisuõlle isotoonilisus on tagatud hoolikalt juhitud kääritusprotsessiga, millega saavutatakse kergesti omastatav kombinatsioon teraviljast lahustunud süsivesikutest, aminohapetest ning naatriumi- ja kaaliumisooladest. Seega sobib see hästi taastumiseks pärast rasket füüsilist tööd või sportlikku pingutust. Oma süsivesikutel põhineva isotoonilisusega on see tavalistele spordijookidele hea alternatiiv, mida juua pärast trenni, aga ka suurepärane värskendaja kõigile, kes harrastavad aktiivset eluviisi.

               

A.Le Coq Fassbrause Peach

Kangus 0%. A. Le Coq Fassbrause Peach on kerge virsikumaitsega naturaalselt kääritatud jook, mis on valmistatud alkoholivabast õllest ja virsikumahlast. Õrnalt magusa maitsega värskendavas joogis on tunda ka veidi humalat ning see on suurepärane janukustutaja palaval suvepäeval. Fassbrause sisaldab hulgaliselt kasulikke B-grupi vitamiine (B6, B12, B5 ja B7) ning on võrreldes paljude karastusjookidega väiksema kalorsuse ja suhkrusisaldusega. Fassbrasue on alguse saanud Saksamaalt, kus see on ka praegu väga populaarne jook, eriti Berliinis ja selle ümbruses.

                    

Santanos Tequila&Lime, A.Le Coq

Kangus 4,5%. Hele lager-tüüpi õlu. Santanos Tequila&Lime on Ladina-Ameerika stiilis kerge hele lager-tüüli õlu. Nagu nimigi ütleb, annavad õllele särtsakust tekiila ja laim. 

               

Puls Dark Herb, Viru Õlu

Tume lager-tüüpi õlle eripruul, millele on lisatud erinevate ürtide ekstrakte. Ürtide lõhn ja maitse on õlles tasakaalustatult mõrkjas, mis annab tavapärasest veidi magusamale õllele mõnusa värskuse. Õlle tume värvus tuleneb tugevalt röstitud linnastest, mida lisatakse õllesse kääritamisel.

Virde tihedus 11.50%P|Mõrusus 13 IBU|Värvus 50 EBC

 

                

Puls Dark Cherry, Viru Õlu

Kirsimaitseline, pehme ja külluslik tume õlu. Kirsi maitse pehmendab õllele omast humala kibedust ja annab meeldiva, kergelt mandlise järelmaitse.

Virde tihedus 11,5%P|Mõrusus 13 IBU|Värvus 50 EBC 

             

Saku on Ice vaarikas

Kangus 4%. Sel kevadel lisandus Saku On Ice tootevalikusse uus ja karge vaarika maitse. Vaarikas on siinsetele inimestele vägagi südamelähedane - lihtne ja armastatud põhjamaine maitse Eesti populaarseima suveõlle esituses.

     

Saku on Ice alkoholivaba sidrun

Kangus 0%. Alkoholivabad Saku On Ice õllejoogid on tehtud kvaliteetse alkoholivaba õlle baasil, millele on lisatud värskendavat mahla. Nii lõhnas kui maitses on tunda õllele omaseid humala noote. Värskendavad marja- ja puuviljamaitsed teevad Saku On Ice uued tooted kergelt joodavaks ning karastavaks – sobides nii kogenud õllenautlejale kui ka õllemaailma avastajale.

                    

Saku Antvärk Sparkling Ale

Kangus 5,8%. Saku Antvärk Sparking Ale on ainulaadne veinipärmiga kääritatud värske iseloomuga pale ale. Õlle kahepalgeliselt põnevas maitsebuketis kohtuvad veinile omane hapukas kuivus, mida saadavad taustal kumavad humalad.

                        

Kronenbourg 1664 Blanc alkoholivaba, Saku 

Kangus 0%. Õrnkollast tooni alkoholivaba nisuõlu Kronenbourg 1664 Blanc pakub puuviljast värskendust nagu teeb seda ka Kronenbourg 1664 Blanc - lihtsalt ilma alkoholita. Joogis kohtuvad  puuviljalisus ja tsitruse värskus. Põnevaks lisandiks on tuntav koriander, mis annab kokku eriliselt mõnusa ja nauditava maitsebuketi.

               

Kronenbourg 1664 Blanc Red Fruits, Saku 

Kangus 4,5%. Kronenbourg 1664 Blanc Red Fruits kutsub sind avastama täiuslikku tasakaalu nisuõlu värskuse ja punaste mahlakate marjade magusus vahel. Õllele annavad oma kauni rubiinpunase värvi ja suurepärase maitsenüansi vaarikas ja leedripuu. Oma maitse ja välimusega esindab ka Kronenbourg 1664 Blanc Red Fruits tõelist Prantsuse maitset ja elegantsi.

Tähelepanu tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.